O luxusnivlasy.cz

Žijte náš sen s námi, buďte bojovníci za vlasy krásnější...

Ten můj první o naplnění touhy vznikl již v dětství, kdy jsem se jako malý kluk z vesnice rozhodl věnovat práci kadeřníka a stylisty. Vždy jsem měl blízko ke kráse a stylu, jen možnosti doby neumožňovaly věnovat se tomu naplno. Proto jsem se v 21 letech rozhodl vše změnit a tomuto oboru věnovat naplno. Cestování a práce po světě byla rozhodně počátečním zažehnutím motoru, který mě vynesl na výsluní kadeřnického nebe. Ocenění, která jsem za onu cestu nasbíral byla potvrzením, že dávám do své práce maximum. 10 kadeřnických Oscarů, titul nejlepšího kadeřníka České a Slovenské republiky, 3. místo z jediné celosvětové soutěže AIPP za "nejlepší nositelný účes", či Top Ten kadeřník volby časopisu ELLE. To vše je důkazem toho, že svou vášeň reprezentuji s maximálním nasazením. 

Provázanost mého oboru a showbussinesu je dalším příjemným prvkem a je mi nesmírnou ctí, že se mohu starat o image takových celbrit jako je Aňa Geislerová, Jitka Molavcová, Naďa Urbánková, Adéla Gondíková, Jiří Langmajer, Tomáš Berdych, Ester Šátorová, Lukáš Pavlásek, David Deyl, moderátoři hlavního zpravodajství TV Prima a mnoho dalších.

Všechny zkušenosti a touha podílet se o své nadšení dělat vlasy krásnější je mým z posledních realizovaných snů. Proto vznikl tento internetový obchod, kde můžete bojovat za vlasy krásnější spolu se mnou i Vy.

S kolegy jsme vybrali nejlepší možné produkty, které současný trh nabízí a přehledně je zařadili do nabídky, která vám umožní velice jednoduše a efektivně zvolit správný produkt přímo pro vaše vlasy. Protože cítíme zatížení naší planety, rozhodli jsme se vybrat do nabídky jednu z celosvětově nejekologičtějších firem nabízející vlasové a beauty produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

Michal Zapoměl a Pavel Kroupa
bojovníci za vlasy krásnější

 

Zajímají vás proměny Michala Zapoměla? Sledujte soutěže, fotografie a život luxusních vlasů na facebooku a instagramu.

Jsme spolehlivý e-shop. Zboží originálního původu máme skladem a odesíláme ihned. 

Jsme autorizovaný prodejce značek: ALTERNA, BIO IONIC, TANGLE TEEZER, INVISIBOBBLE, GHD, LA SULTANE DE  SABA což znamená, že se nemusíte bát padělků nebo problémy se záruční opravou. Všechno zboží pochází od oficiálního distributora do České republiky.

Kadeřnické nářadí sami používáme v našich salonech Portrait by Michal Zapoměl, proto víme jak se s nimi pracuje a jak dlouho vydrží v každodenním provozu. Michal Zapoměl je oficiálním testovacím kadeřníkem nářadí značky Bio Ionic v České republice.

Každý den používáme fény, žehličky a kartáče na vlasy Bio Ionic, ghd a Tangle Teezer.