Proč nakupovat u nás

E-shop úspěšného kadeřníka

Michal Zapoměl je držitelem několika českých kadeřnických oskarů a v kategorii "nejlepší nositelný účes" je 3. na světě.

16 let zkušeností v oboru

Každý den Michal a jeho tým používají výrobky a nástroje, které vám zde nabízíme.

Pouze zboží originálního původu

Jsme autorizovaný prodejce značek: ALTERNA, BIO IONIC, TANGLE TEEZER, INVISIBOBBLE, GHD, LA SULTANE DE SABA což znamená, že se nemusíte bát padělků nebo problémy se záruční opravou. Všechno zboží pochází od oficiálního distributora do České republiky.

Kadeřnické nářadí sami používáme v našich salonech Portrait by Michal Zapoměl, proto víme jak se s nimi pracuje a jak dlouho vydrží v každodenním provozu. Michal Zapoměl je oficiálním testovacím kadeřníkem nářadí značky Bio Ionic v České republice a kreativní ředitel značky Alterna pro Evropu.

Každý den používáme fény, žehličky a kartáče na vlasy Bio Ionic, ghd a Tangle Teezer.

Vlastní sklady

Všechno zboží (100%) máme k okamžité expedici. Pokud je tedy u zboží uvedeno skladem, znamená to, že produkt je opravdu v našem regále.

Expresní doprava ještě dnes

Zboží odesíláme hned jak je to možné, prostě ještě dnes, nejpozději zítra.

284 výdejních míst v ČR a SK

Stále se snažíme vám vyjít vstříc a hlavně blíž.

Dárek ke každé objednávce

Také nás těší, když dostaneme něco navíc. Proto se můžete těšit, že v našem balíčku vždycky najdete něco navíc.

Záruka kvality a spokojenosti

Když už se něco nepovede, nepropadejte panice. Všechny naše reklamace vyřizujeme velmi rychle. Díky kvalitní spolupráci s distributory dokážeme zboží opravit nebo vyměnit zpravidla do 14 dní, ale máme na to podle zákona 30 dní.

V každém případě chceme, abyste byli i nadále našimi spokojenými zákazníky. Proto se snažíme o nemožné ihned a zázraky do tří dnů :)