Tangle Teezer

Více informací o této skupině

Cítíte se někdy jako žonglér, když si upravujete vlasy? Znáte tu scénu s fénem v ruce a výbavou kartáčů, jak se snažíte vše zkoordinovat a docílit kýženého vzhledu. Výsledek? Ciskusové číslo s kartáči zamotanými ve vlasech, účes ve fázi rozcuchu a nálada tomu přímo úměrná.

Tangle Teezer padne perfektně do každé ruky a hladce zkrotí Vaše vlasy před, během i po foukání. Nezapomeňte, že byste neměli používat Tangle Teezer PŘÍMO se svým fénem. Nejenže budete mít úpravu zcela pod kontrolou, ale navíc budete hotovi v rekordním čase. Tangle Teezer je záchrana Vašich vlasů a slibuje úžasný vzhled na každý den.

Rozčesané vlasy se jednoduše udržují, dodají Vám odvahu k jejich úpravě a díky tomuto kartáči budou krásně sladěné a harmonizované. Nezapomeňte, že nelítostné hřebelcování špatnými kartáči není cesta ke štěstí Vašich vlasů. S Tangle Teezerem už nemusíte s vlasy během stylingu bojovat, naopak to bude příjemný zážitek od začátku do konce, na kterém budou Vaše vlasy vypadat naprosto dokonale.

Profesionální kartáče na vlasy TANGLE TEEZER byly navrženy předním světovým koloristou a kadeřníkem celebrit Shaunem P., jehož vynález ohromil ze dne na den celý kadeřnický průmysl. Kartáč TANGLE TEEZER je doporučován předními vlasovými stylisty z celého světa, perfektně padne do každé ruky, jemně a bez námahy rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy. Zabraňuje jejich lámání a onovuje jejich přirozenou pružnost a lesk.

Během pravidelného používání kartáče TANGLE TEEZER sami uvidíte a ucítíte změnu Vašich vlasů. Bezbolestně a bez poničení rozčešete svoje vlasy a zároveň jim vrátíte pevnost, tvar a lesk. Kartáče TANGLE TEEZER jsou ideální řešení i pro Vaše děti stejně tak i pro prodloužené vlasy. Jeho specificky navržené štětiny jsou speciálně rozvrhnuty a mají jedinečnou schopnost ohnout se nad zacuchaným místem, které rozčešou bez nepříjemného tahání či bolestivého trhání.

Produktů v této kategorii: 35