Alterna Caviar Perfect Iron Spray - ochranný sprej před poničením při žehlení vlasů

Balení 25 ml 190 Kč
Je nám líto, ale tohle teď nemáme

... stvořen pro dokonalou ochranu vlasů při žehlení a kulmování až do 232 °C. Spray se sám aktivuje teplem, uzamyká vláhu ve vlasech, které zacelí a uhladí. Díky jedeničnému složení zkracuje čas úpravy vašich vlasů a zanechává je hladké, lesklé a vyhlazené... dokonalý pomocník pro dlouhotrvající styling. 

DOKONALE CHRÁNĚNÉ, ZÁŘIVÉ VLASY

Caviar Perfect Iron Spray nabízí dokonalou ochranu vlasů při žehlení či kulmování až do teploty232°C! Tento teplem aktivovaný hydratační sprej uzamyká vláhu ve vlasu, který zacelí a uhladí. Poradí si s roztřepenými konečky i krepacením. Vlasy ošetřené novinkou Caviar Perfect Iron Spray odolávají venkovní vlhkosti, díky čemuž vyžehlený look vydrží až do druhého dne, aniž by byla nutná opakovaná úprava. Iron Spray zkracuje dobu tepelného stylingu a vlasy zanechá hedvábné na dotek, lesklé a dokonale chráněné.

Technologie: ThermoSeal Technology: teplem aktivovaná technologie uzamyká vláhu ve vlasu, čímž předchází jeho vysušení a poškození. Kolem každého vlasu vytvoří ochranný film, který jej ochrání  před venkovní vlhkosti  a krepacením. Umožní tak vyžehlenému či natočenému looku vydržet co nejdéle. 

Age Control Complex: působí  proti  všem druhům stárnutí vlasů – přirozenému nebo způsobenému vlivem vnějšího prostředí či chemickým ošetřením. Obsahuje kaviárový extrakt, vitamín C a cytokiny, které vlasy vyhladí a dodají jim lesk.

Color Hold: exkluzivní komplex, který chrání barvu před vyblednutím.

Použití.: Nastříkejte na čisté suché vlasy před použitím žehličky nebo kulmy.